شبكة واحة العلوم الثقافية
أسعدتنا زيارتك و أضاءت الدنيا بوجودك

أهلا بك فى شبكة واحة العلوم الثقافية

يسعدنا تواجدك معنا يدا بيد و قلبا بقلب

لنسبح معا فى سماء الإبداع

ننتظر دخولك الآن

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

أسعدتنا زيارتك و أضاءت الدنيا بوجودك

أهلا بك فى شبكة واحة العلوم الثقافية

يسعدنا تواجدك معنا يدا بيد و قلبا بقلب

لنسبح معا فى سماء الإبداع

ننتظر دخولك الآن
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

رنسانس پروژه یک پروژه پرخاشگر است؟

رنسانس پروژه یک پروژه پرخاشگر است؟ Empty رنسانس پروژه یک پروژه پرخاشگر است؟

مُساهمة من طرف سامح عسكر الجمعة يناير 11, 2013 10:33 am

توسط: سامه عسکر

مشکل از ما به پیش بینی در پرتو حوادث پر هرج و مرج مصر فراگیر، رییس جمهور مصر، نقض قانون، چه شده است از مردم انتظار می رود اگر؟! .. این است قانون جنگل ممکن است تحمیل بر ما این رئيس جمهور که بود در مورد به عنوان حقایق مجاز دروغ گفتن، تقلب و بسیاری به لمس مردم دریغ نمی .. پیدا نشده محکوم و یا حداقل يتعظ رفتار و واکنش های مردم را .. در چنین حالتی باید چگونه به فکر می کنم رئیس جمهور و گروه خود را تو در سایه و آموزه اعتقاد آنها این کار مشروعیت بخشیدن به مطالعه، و یا که ماده است مختصری در کلمات گروه متفکران قبل از و همچنین به خود به عنوان مسلمان دروغ فقط کار؟! .. در واقع من فکر می کنم که اسلام به عنوان دین به اندازه کافی به دنبال، و به عنوان یک ایده نیاز به توضیح، و به عنوان طولانی به عنوان است روشن راه وجود دارد به درک، و به عنوان طولانی به عنوان است به درک وجود دارد است دکترین وجود دارد وجود دارد فکری، بنابراین من را ببینید که این گروه به دنبال یک دکترین فکری و لزوما نمی داشته اسلامی به یاد داشته باشید که آنها هم مسلمانان مذهبی.

رئيس جمهور و گروه خود را دارند پروژه سیاسی شناخته شده "پروژه رنسانس" شده است به تازگی پدید آمده گروه سخنگوی را تکذیب کرد که این پروژه خواهد باشد اقتصادی یا سیاسی، اما - است با توصیف - که پروژه "فکری"، و در اینجا مطرح سوالات .. عنوان طولانی به عنوان پروژه فکری است یک پروژه سیاسی و اقتصادی و مذهبی تخریب، دقیقا به عنوان پروژه های کمونیست ها یا نازی ها و دیگران که آنها دارند پروژه های مشابه در این پروژه، کار سیاسی است به عنوان مثال اداری 1، و مدیریت نیاز به فکر می کنم به نوار مفاهیم عمل سیاسی و حذف از هیچ مشابه ممکن است به سردرگمی منجر شود، و به عنوان طولانی به عنوان این Fikri پروژه ذاتا سیاسی است وابستگی روح مدیریت و سلب مفاهیم، ​​حتی اگر ما سعی به نظارت بر چگونگی ظهور این گروه از جنبه معنوی به ما یادآوری مجله "پیش آگهی" چگونه بودند دهنی مجله برای مخالفت از هر گونه جدایی بین 2 با این نسخهها کار از تجربه دینی و سیاسی ... و مکرر "پیش آگهی" در حال حاضر در صحيفتهم "آزادی و عدالت" با کانال های لمسی ماهواره ای مجاز به برقراری ارتباط با بیسوادی اسلاید ... بنابراین تفکر تغییر نکرده است.

اگر پیش نویس رنسانس هدف به ترکیب دو اثر دینی و سیاسی و این پروژه خارج مفاهیم هستند درس به منظور بالا بردن سطح آگاهی و مقابله با مرحله این مفاهیم دیگر به خروج از شیخ "حسن البنا" از انتخابات پارلمانی 1942 و درس آموخته از آنها تعلق دارد .. اما می رود فراتر از ایجاد نهاد های سیاسی و مذهبی نگاه جدید به تاریخ گروه "مرحله فقه" و که این موضوع دیگر نگرانی Bjdlah "دین و سیاست" بیش از مشغول چگونه به درخواست این ادغام .. خواهد با ما بازگشت که کار در اصل از "خلافت اسلامی"، که در گروه در طول آغاز به کار خود و تا به حال طلیعه، و چگونه ادغام این Stsawq این اصل ترس از درگیری و برخورد، به ویژه از آنجا که این اصل تصویب شده توسط بسیاری از گروه های دیگر اسلامی و برنامه های درسی و روشهای مختلف برای تغییر اخوان ..

در پایان ما به دیدن یک سرمایه گذاری مشترک ویژگی در حمایت از این گروه ها برای اخوان مسلمان در انتخابات جنگ به نظر می رسید تا به این رویا برسد، اما من فکر می کنم که اخوان ذهن جمعی است امن نیست برای یک شریک "متخلف" به ویژه در زمان قدرت، احتمالا با آنها در ضعف خود را متحد - علاقه - اما آن را به من به نظر می رسید که سپرده سرکوب اخوان مسلمان در طول چند دهه رنج می برد انتقام انگیزه .. آمده در حس که آونجر جهان دیدن نیست اما خود را، و توطئه گران هر کس خائنانی صحنه Asthoudara درد فیزیکی و روانی در حافظه، بنابراین من فکر می کنم که گره "توطئه" است که تا به ضربه اخوان مسلمان و رئيس جمهور خود را پس از آن در گلن به نظر می رسد به تازگی چه هستند محصولات از بیماری "روان نژندی"، که تاثیر می گذارد یکی از ما وضعیت شک و تردید اغراق آمیز و زمزمه علت وسواس به چشم پوشی از خود و عدم به صورت موازی با افزایش در واحد در تهاجمی مورد ارزیابی قرار .. من گردش چشم شک که اخوان المسلمین در حال حاضر آنها در بیشتر سفرهای خود را، زمان تهاجمی هستند، و که وضعیت جامعه و رسانه ها اگر آنها اجازه می دهد آنها را به تکرار جرایم خود را در چهل آنها را بدون فکر کردن است.

صفحتي على الفيس بوك

الحرية هي مطلب العُقلاء..ولكن من يجعل نفسه أسيراً لردود أفعال الآخرين فهو ليس حُرّاً....إصنع الهدف بنفسك ولا تنتظر عطف وشفقة الناس عليك..ولو كنت قويا ستنجح....سامح عسكر

سامح عسكر
سامح عسكر
المدير العام
المدير العام

رنسانس پروژه یک پروژه پرخاشگر است؟ Empty
الديانه : الاسلام
البلد : مصر
ذكر
مثقف

https://azhar.forumegypt.net/