شبكة واحة العلوم الثقافية
أسعدتنا زيارتك و أضاءت الدنيا بوجودك

أهلا بك فى شبكة واحة العلوم الثقافية

يسعدنا تواجدك معنا يدا بيد و قلبا بقلب

لنسبح معا فى سماء الإبداع

ننتظر دخولك الآن

Rönesans Proje saldırgan projesi mi?

اذهب الى الأسفل

Rönesans Proje saldırgan projesi mi?

مُساهمة من طرف سامح عسكر في الجمعة يناير 11, 2013 10:37 am

By: Sameh Askar

Kaotik süpürme Mısır olaylar ışığında tahmin etmek bizden biri için zor, Mısır Cumhurbaşkanı yasayı ihlal, insanların ne beklendiğini olur?! .. Bizim insanlara dokunmak için yalan izin, hile ve birçok gerçekler olarak değerlendirmek için tereddüt etmedi bu başkan getirebilir orman kanunudur .. Ihbar veya en azından يتعظ davranış ve insanların tepkileri bulmak değil .. Böyle bir durumda gölgeli ve doktrinler iman Cumhurbaşkanı ve grup onları bu iş meşrulaştırmak düşünmek nasıl çalışmak gerekir ya da maddenin önce bir deyişle düşünürler grubunda kısa olduğunu ve aynı zamanda Müslüman olarak kendilerini yalan işe yaramayan?! .. aslında ben düşünüyorum takip etmek için yeterli bir din olarak İslam ve bir fikir açıklığa kavuşturulması ihtiyacı olduğu, ve bir açıklama anlamak için bir yol var ve sürece anlamak için bir yol var gibi doktrini var orada olduğu sürece fikri, bu yüzden grubun entelektüel bir doktrin izleyin ve mutlaka İslami bir olmak zorunda olmadığını görmek Onlar din Müslümanlar olduğunu unutmayın.

Başkan ve grubu "Projesi Rönesans" Son zamanlarda bu proje, ekonomik ya da siyasi olacağını yalanladı sözcüsü grup ortaya çıkmıştır olduğu bilinen siyasi bir proje var, ama - tanımlayarak - bu proje "entelektüel", ve burada kendisine yöneltilen sorulara .. projesi sürece entelektüel bir siyasi projedir ve ekonomik ve dini yok, tam proje komünistler veya Naziler ve bu projeye benzer projeler var diğerleri gibi, politik çalışmalarını idari bir ilk örneğidir ve yönetim siyasal eylem kavramları şerit ve benzer herhangi kaldırılır düşünmek gerekiyor karışıklığa yol ve bu proje Fikri sürece doğal politik olabilir Biz entelektüel açıdan grubunun ortaya çıkması "prognostik" bir dokunuş kanalları صحيفتهم "özgürlük ve adalet" in artık "prognostik" dini ve siyasi ... ve tekrarlanan deneyim iki eser arasında herhangi bir ayrım onaylanmama dergisi ağızlık nasıldı dergisi hatırlatır bize nasıl izlemek için bile denedim yönetimi ve sıyırma kavramları ruhu bağımlılığı, uydu slaytlar cehalet ile ... yani düşünce değişmedi iletişim kurmalarına izin.

Taslak Rönesans kavramları bilinçlendirmek ve sahne ile başa çıkmak için dersler üzerinden dini ve siyasi iki eser, ve bu proje birleştirmeyi amaçlamaktadır, bu kavramların artık parlamento seçimleri 1942 ve onlardan öğrenilen dersler Şeyh "Hasan el-Benna" çekilmesi aittir .. ama bir siyasi varlık ve dini oluşturmak ötesinde grup "hukuk sahne" tarihi ve sorunu endişe Bjdlah "din ve siyaset" artık bu birleşmenin nasıl uygulanacağı meşgul daha .. bize dönecektir olduğu için Yeni görünüm olduğunu kuruluşundan sırasında ve bugüne kadar grup tarafından ushered "İslam halifeliği" ilkesine iş, ve nasıl Birleşme bu Stsawq çatışma ya da çatışma korkusu bu ilke, diğer birçok İslamcı gruplar ve farklı müfredat ve yöntemler tarafından benimsenen bu ilke Kardeşlik değiştirmek için özellikle beri ..

Sonunda biz bir ortak girişim bu rüya ulaşmak için savaşlar seçimlerde Müslüman Kardeşler'in bu grupların destek özellikleri görünüyordu göreceksiniz, ama kollektif zihin Kardeşler Ortak özellikle güç zamanlarda "kusurlu" için, muhtemelen kendi zayıflık onlarla birleşerek güvenli olmadığını düşünüyorum - Faiz - ama öyle görünüyordu ki mevduat onyıllar boyunca Müslüman Kardeşler uğradığı zulüm Avenger dünyayı görmek ama kendisi yok anlamında .. motive intikam gelecek ve herkes komplocular hainlere Asthoudara sahneleri bellekte fiziksel ağrı ve psikolojik, yani Müslüman Kardeşler ve onların başkanı vurdu o düğüm "komplo" sonra son Glen çıktı düşünüyorum Bizden biri abartılı şüphe ve fısıldıyor durumu benlik ve agresif birim artışa paralel olarak değerlendirilmektedir eksikliği görmezden kompulsif nedeni etkileyen hastalık "nevroz" nin ürünleri nelerdir .. Ben Kardeşlik şimdi onlar agresif zaman, yapacakları seyahatlerde daha fazla olduğu göz açıp kapayıncaya kadar şüphe ve bu yok toplum ve medyanın durumu onlar kırklı işledikleri suçları tekrar izin verirseniz onlar düşünmeden bunları yapmak.
صفحتي على الفيس بوك

الحرية هي مطلب العُقلاء..ولكن من يجعل نفسه أسيراً لردود أفعال الآخرين فهو ليس حُرّاً....إصنع الهدف بنفسك ولا تنتظر عطف وشفقة الناس عليك..ولو كنت قويا ستنجح....سامح عسكرavatar
سامح عسكر
المدير العام
المدير العام


الديانه : الاسلام
البلد : مصر
ذكر
عدد المساهمات : 13872
نقاط : 26077
السٌّمعَة : 23
العمر : 39
مثقف

http://azhar.forumegypt.net/

الرجوع الى أعلى الصفحة اذهب الى الأسفل

الرجوع الى أعلى الصفحة


 
صلاحيات هذا المنتدى:
لاتستطيع الرد على المواضيع في هذا المنتدى