شبكة واحة العلوم الثقافية
أسعدتنا زيارتك و أضاءت الدنيا بوجودك

أهلا بك فى شبكة واحة العلوم الثقافية

يسعدنا تواجدك معنا يدا بيد و قلبا بقلب

لنسبح معا فى سماء الإبداع

ننتظر دخولك الآن

(Vaschestan) din devlet hoşgeldiniz

اذهب الى الأسفل

(Vaschestan) din devlet hoşgeldiniz

مُساهمة من طرف سامح عسكر في الجمعة يناير 11, 2013 10:50 am

By: Sameh Askar

Tüm yolcular sıkınız .. kemer ve iniş için hazır olsun .. dini Devlet "Vaschestan" .. Eğer güvenlik ve geliş için Tanrı'ya حامدين tebrikler devlet çalışanları Istqublonkm gülümser ve sıcak bulacaksınız ama uçağın Hbotkm inatçı Siyah her gülümsemeyi kalp arkasında kanmayın hoşgeldiniz. dini. ülke "Vaschestan" .. bağımsız egemen bir devletin Anayasa hükümdar ve onun grubu değil, muhalefet ve insanların Anayasanın Anayasa olduğunu, ortak hukuk olanın hayatta kalması, insanların ağırlıklı olarak iyi ve yaranma ve yoksulluk, cehalet ve hastalıkla muzdarip, السائلون sadece şefkat ve merhamet yargı ve af beklemez .. Erdawa sandık din başvurdular, onlar tercih ne iktidar destekçileri ve sadece din faydalar elde ettik ve onlar savunmak istiyorsanız kendilerini din başvurdu ve onlar lanetliyorum ve hakaret ve suikast istiyorsanız rakipler de görüşü kendi anlaşma, cehalet ve insanları din .. bilim anlayışı ve onlarsız değil çare değil Ama ziyaret etmek ve Tardahm sadece ve ben aşağılanmış oldu.

Afiş birleşmesi tembellik çünkü bu dünya tamamen Devlet "Vaschestan" dini tutuyor, İnsanlar postmodernizmin zorlukları izlemek için dünya halkları çalışırken bu yoksul insanların liderleri ve cehalet ve çıkar büyükleri büyüledi görmek, insanların kanıt bilmiyordum, neden rakiplerini kanıtı harcamak onlar edebiliyoruz nakavt ile bunları geçirmek, onların hükümdarı vücut Pethahiah bu kürk koyduğunuzda zaman Eptlhon onları iyi, meydan okuyan dağlar hakim ve fünye liberaller ve gök komplocular ve تلاطم dalgalar ona söz verdim o kürk rönesans, değerli kürk hayvanları için onları arıyor "kalıntıları" gitti istedim inanıyorum Tanrı'ya Bmenzltha onları Rab yanıt, sağır ve dilsiz insanlar stereotyping alışık ve isimsiz tüm Asir atfedilen, ışık yürümek karanlıkta yürümeyi sever Ziya güneşe maruz kalan Aourath ahlak düşük görünür, ama gecenin karanlığında تنجلي birikimlerinin ikiyüzlülük ve acıyor Kalmard Shaggy gösterir Karanlıkta kişi ve gün ışığında onlara gülüyor.

Aziz ve kutsal hem de mensup iken insanlar tamamen aidiyet anlamını bilmiyorum, onun patronu aittir, bu, bütün iyilik ve kötülüğün tüm olmadan var .. vatan Aziz bu gruplar, Aziza, ve dini, bu grupları olarak kendisine ait kutsal kutsal ve yanılmaz olarak ona ait, rahatsız ettiysem dengesi kuralları uygulamak gibi anlamları değerleri hastalığa güç halkları bulaşan farklılık ve sonra ilk fırsatta ölümü beklerken gurur ve kutsallık, aidiyet uzantısı anlam rahatsız, onlar yakında temizler hızla daha rakiplerini kötülük ve onlara zaferi daha onların geleceği için sayılır ve itaat bu eylemleri kendisi için mutlu sahte olabilir onun yaratma üzerine ticaret hakkı, onlar yakınsama yerini, aralarında hiçbir zaman icra yoktu çünkü onları ... tüm insanların düşünce ve yaklaşım onların destekçileri ve onların destekçileri daralmış dahil onların destekçileri de aşılamış yerine kendi kapasitelerinin dini uyanışı anlamı faşizme seviyorum ve insan farkı ve görevleri bilmeden, izin kan ve semptomlar olarak ilgili daralmış Rohani hedefleri öncekilerden gruplar ve takımlar kayboldu ve iyi gitti.

Bu yasa, çünkü Devlet "Vaschestan" İnsanlar hukuku bilmiyor .. hangi rotayı onlara bir felaket durdurmak için başlatılan bile durumda, sormak için acele olmadan anlaşılamaz ve böylece yöneticilerin kendilerini doğasında bu anlamlar dikim, ayrılmış ama denenmemiş çünkü değil inanmak için makul sebep aramıyorum sadece fikrî ve tarihî değil, aynı zamanda ahlaki, cetveller üzerine yalan olduğunu göreceksiniz, ve bu, ciddi, yalnızca barış ve diyalog istediklerini aracılığıyla ve bilimsel araştırma öncesinde değilse gerçek bir birlik istedim ve muhatapları anlaşmazlığında diğer sağ inananlar, ve eğer olsaydı onlar gerçeği baktı Tsmoa onlar Ciddi bilimsel araştırmalar gerçeği isteyenler vardı .. ve gerçekten Tanrı'nın yol istedi birini istedim, ve Tanrı tarafından aranan kimsenin aşk ile takip, ve nasıl insanlar "Alvaschestana" aşk O ne O kriz politikası öncesinde bir kriz kültürü Aasadh olduğunu .. oluyor anlamıyor.
صفحتي على الفيس بوك

الحرية هي مطلب العُقلاء..ولكن من يجعل نفسه أسيراً لردود أفعال الآخرين فهو ليس حُرّاً....إصنع الهدف بنفسك ولا تنتظر عطف وشفقة الناس عليك..ولو كنت قويا ستنجح....سامح عسكرavatar
سامح عسكر
المدير العام
المدير العام


الديانه : الاسلام
البلد : مصر
ذكر
عدد المساهمات : 13872
نقاط : 26077
السٌّمعَة : 23
العمر : 39
مثقف

http://azhar.forumegypt.net/

الرجوع الى أعلى الصفحة اذهب الى الأسفل

الرجوع الى أعلى الصفحة


 
صلاحيات هذا المنتدى:
لاتستطيع الرد على المواضيع في هذا المنتدى