شبكة واحة العلوم الثقافية
أسعدتنا زيارتك و أضاءت الدنيا بوجودك

أهلا بك فى شبكة واحة العلوم الثقافية

يسعدنا تواجدك معنا يدا بيد و قلبا بقلب

لنسبح معا فى سماء الإبداع

ننتظر دخولك الآن

خوش آمدید به دولت (Vaschestan) مذهبی

اذهب الى الأسفل

خوش آمدید به دولت (Vaschestan) مذهبی

مُساهمة من طرف سامح عسكر في الجمعة يناير 11, 2013 10:56 am

توسط: سامه عسکر

همه همه مسافر .. کمربند ببندید و برای فرود آماده شو .. به دولت "Vaschestan مذهبی .. وقتی که Hbotkm هواپیما به شما خواهد شد کارمندان دولت Istqublonkm لبخند و گرم تبریک می گویم پیدا حامدين خدا برای ایمنی و ورود، اما می توانم در پشت قلب لبخند هر سیاه کله شق می شود نه فریب خورده خوش آمدید. . کشور "Vaschestan" مذهبی .. مستقل قانون اساسی دولت مستقل قانون اساسی حاکم و گروه او، قانون اساسی مخالف و مردم نیست، قانون مشترک است که بقای اصلح، مردم عمدتا خوب و سرسپردگی و از فقر، جهل و بیماری رنج می برند، می کند مهربانی السائلون تنها و قضاوت شفقت و بخشش صبر نیست .. نه حامیان حاکم در مورد آنچه که آنها ترجیح می دهند و منافع تنها به دین به دست آمده، اگر Erdawa جعبه رای متوسل به مذهب، و اگر آنها می خواهند برای دفاع از خود به دین متوسل شده، و اگر آنها می خواهند به لعنت و توهین و ترور مخالفان نیز به دین .. دانشمندان درک و بدون آنها جهل و مردم آن متوسل، توافق خود را در نظر نمی اما شما مراجعه کنید، و Tardahm و تنها تحقیر من بود.

مردم از دولت "Vaschestan صهدس به طور کامل مذهبی از این دنیا، در حالی که در تلاش به مردم جهان به نظارت بر چالش های پست مدرنیسم را ببینید این مردم فقیر گرفتار رهبران و بزرگان از جهل و مجمع تشخیص مصلحت نظام، مردم بود اثبات می دانم نه به خاطر اتحاد بنر است تنبلی، چرا صرف اثبات خود را مخالفان آنها هستند قادر به به آنها صرف توسط حذفی، باور است که حاکم آنها می خواستند آنها را به خوبی رفت و قضات کوه ها هجوم و چاشنی لیبرال ها و توطئه گران رعد و برق و امواج تلاطم "باقی مانده" به دنبال برای آنها برای حیوانات خز گرانبها، او رنسانس خز که او وعده داده است، زمانی که این خز در Pethahiah بدن قرار داده است، هنگامی که Eptlhon به خدا Bmenzltha به آنها را پروردگار پاسخ، مردم کر و گنگ عادت کرده اند به کلیشه و همه اسیر در ناشناس نسبت داده، دوست دارد تا در تاریکی راه رفتن به راه رفتن در نور، در ضیاء یکشنبه در معرض Aourath به نظر می رسد اصول اخلاقی پایین، اما در تاریکی شب تنجلي ریاکاری رسوبات و نشان می دهد کلمرد پشمالو لطمه می زند مردم در تاریکی و خنده آنها را در روز روشن است.

مردم انجام معنای متعلق به طور کلی می دانم که نیست، آن را به رئیس خود را به آن تعلق دارد، این دارند تمام خوبی و بدون آنها همه شر، در حالی که متعلق هر دو عزیز و مقدس .. میهن عزیز تعلق دارد به او به عنوان که گروه، عزیزه، و مقدس مذهبی تعلق دارند به او به عنوان است که گروه، مقدس و معصوم، تعادل اگر مزاحم غرور و تقدس به معنای فرمت متعلق آشفته، در حالی که تفاوت معانی ارزش ها منتقل مردمان از قدرت به این بیماری و پس از آن صبر مرگ در اولین فرصت، آنها ممکن است برای آینده خود شود نه شمارش بیش از کینه مخالفان خود و پیروزی به آنها، و کسانی که اعمال اطاعت خود را به خوشحالی تقلبی به سرعت از تخلیه به زودی به عنوان قوانین اعمال می شود تجارت در آفرینش او، تنگ آنها به معنی بیداری مذهبی به جای ظرفیت آنها تا شامل همه مردم تنگ طرفداران خود را و حامیان آنها در تفکر و رویکرد ... تلقین در حامیان آنها را دوست دارم فاشیسم و ​​در مورد خون مجاز و علائم، دانستن نیست تفاوت انسان و وظایف زیرا آنها به عنوان هرگز انجام اعمال در میان آنها، جایگزین همگرایی روحانی اهداف پیشینیان گروه ها و تیم های ناپدید شده و برای همیشه رفته است.

مردم امور خارجه "Vaschestan" می کند این قانون می دانم که نیست، زیرا قانون .. علت منطقی به دنبال نه به این باور چه مسیر چرا که در مورد درک و محفوظ می باشد، اما تست نشده، به طوری که کاشت حاکمان کسانی که معانی ذاتی را در خود بدون شتاب به درخواست، حتی اگر آغاز آنها را به متوقف کردن فاجعه است نه تنها فکری و تاریخی، بلکه همچنین اخلاقی را ببینید که حاکمان شد دروغ گفتن بر، و آن را از طریق آنچه که آنها می خواهند صلح تنها و گفتگو و قبل از که تحقیقات علمی است نه به طور جدی، اگر Tsmoa آنها که می خواستند به وحدت واقعی، و اگر طرفین کسانی که در حق دیگر در اختلاف معتقد بودند، و اگر بود آنها برای حقیقت نگاه جدی تحقیقات علمی کسانی که می خواستند حقیقت بود .. و واقعا می خواستم کسی که می خواست راه خدا، و می خواست توسط خداوند به دنبال با دوست دارم که هیچ کس دیگری، و چگونه به عشق مردم "Alvaschestana" او می کند درک نمی چه است رفتن .. این است بحران Aasadh فرهنگ قبل از سیاست بحران که.
صفحتي على الفيس بوك

الحرية هي مطلب العُقلاء..ولكن من يجعل نفسه أسيراً لردود أفعال الآخرين فهو ليس حُرّاً....إصنع الهدف بنفسك ولا تنتظر عطف وشفقة الناس عليك..ولو كنت قويا ستنجح....سامح عسكرavatar
سامح عسكر
المدير العام
المدير العام


الديانه : الاسلام
البلد : مصر
ذكر
عدد المساهمات : 13646
نقاط : 25556
السٌّمعَة : 23
العمر : 38
مثقف

http://azhar.forumegypt.net/

الرجوع الى أعلى الصفحة اذهب الى الأسفل

الرجوع الى أعلى الصفحة


 
صلاحيات هذا المنتدى:
لاتستطيع الرد على المواضيع في هذا المنتدى