شبكة واحة العلوم الثقافية
أسعدتنا زيارتك و أضاءت الدنيا بوجودك

أهلا بك فى شبكة واحة العلوم الثقافية

يسعدنا تواجدك معنا يدا بيد و قلبا بقلب

لنسبح معا فى سماء الإبداع

ننتظر دخولك الآن

کرک اخوان (سنت و مطیع و توهم)

اذهب الى الأسفل

کرک اخوان (سنت و مطیع و توهم)

مُساهمة من طرف سامح عسكر في الجمعة يناير 11, 2013 11:08 am

توسط: سامه عسکر

رنج نظام فکری در درون گروه سنت RET تاثیر اطاعت کورکورانه، تقلید معمولا تولید فقط اداری سیستم جامع استبداد ورزش به عنوان محافظه کار، فکر کردن آزادانه در گروه است تقریبا غیر موجود نه تنها در چارچوب دفاع از گروه و پروژه خود را مجاز، و این توضیح می دهد که فقدان سازندگان که Althvo عبا اخوان، کار سخت و خلاق نیاز به 1 برای خلاص شدن از توهمات، من در طول سال من دیدن نه با این گروه هر گونه تلاش به نظارت بر کسانی که توهمات در عمق هر انسان، من فکر می کنم که یک بار می گویند که توهم در گروه به خطر انداختن وجود دارد نویسنده یا تحریم و یا اخراج، و من به یاد داشته باشید زمانی که من در این گروه بود که در مجلس گردان و سخنران است مشاور "حمید آقای" مشاور و وزیر صنعت سابق، شنبه مدرس دانشگاه، توضیح می دهد که مفهوم درس بود در مورد ... "الوهیت وحدت و خداپرستی متحد" .. آیا مشاور برای حذف اسفبار از مفاهیم در جامعه دریغ نمی تا آن را به نظر می رسید احمق قبل از جهان است که مردان حاکم ناباوری به نظر می رسید به ما که سقوط کوتاه در اتحاد خود را هر چه Raboubia یا Olohia.

این سوالات زمان اند شده است مدت طولانی در دسترس به ما - به عنوان دانش آموزان - حدود نیم ساعت، نه بیشتر، این سوال پس از آن وارد پول نقد کار برای سخنرانی اصلی ایده است ساخته شده است و گفت که تقسیم اتحاد برای پیشینیان صالح شده است نه به اثبات رسیده است و سیراب شواهد خود را، و تقسیم اگر یک موقعیت است اصطلاحی انجام این درک نیست شکل وحشتناک و که من به یاد شیخ سید قطب - خدا دارند رحمت بر او - و اشاره کرد این برنامه چند روز پیش شیخ القرضاوی، که به رسمیت شناخته شده است که شیخ سید قطب در آموزه سال در زندگی خود نمی بود، و مرد بود خارج Tkverria تاثیر چه شده است رنج می برد بد، عذاب پخش شد ، و من گفت: من رزرو در نظر است، القرضاوی، اما شهادت او باید مورد بررسی قرار زیرا می دانم - و من اولین بار من از سخنران آقای شنوید - شما می گویند Kafr و جهل جامعه ما .. این میانبر آنچه رخ داده به من پس از آن آمد بند اظهار نظر و نه بدون توجیه بود - به طور معمول - اما من متوجه سلب و گفت که او می گوید: 1 Kafr و برادری رویکرد بر مردم حکومت کند و چرا نمی شود به همین دلیل در أفهامنا ما و تفسیر ما از همه چیز.

حقیقت من باور نمی محکم هیچ ایده، اما زمانی که آنها در حال دور از چکیده فانتزی، و یا می آیند در زمینه سهام و دیالکتیکی .. مردی که او و پس در حال فشرده حسابرسی ارجح و تبعید، و این رفتار ممکن است مسیر برخی از سیاستمداران و حقوقدانان، اما که سخنران مسیر در سالن و یا در خانه، آن را افزایش می دهد به این سوال که چرا این سخنرانی بود اگر؟! .. چه اتفاق افتاده است تماس با ما مراجعه کنید به دوران شیخ سید قطب و طبقه بندی خود را که داد افزایش به گروه قدرتمند ترین خشونت های سیاسی در تاریخ مصر، اگر ما سوابق منطق همان است که نقص گفت: - همه نقص - در أفهامنا ما تفسیر ما از چیزهایی که نیازی به عادی و احمق مثل من انتساب است وجود دارد، و چرا انکار خودمان به طور پیش فرض هر دو در ارائه این ایده حق یا عدم آگاهی یا غلبه شور و سنت است که ما واقعا می خواهید را به صورت خدا و سنت رسول او.

من نمی خواهم به بازشماری چه بعدی در جزئیات اتفاق افتاده است اما، به خواست خدا، که ما در حال به مرگ 2 یا سه ماه در معرض - در مورد آنچه که من به یاد داشته باشید - Bhrmani حضور گردان ماهانه، و من به یاد داشته باشید که من بود به سرزنش و رودخانه شدید خانواده کاپیتان و همکاران .. همه جنایات من گفت: به نظر من رک و پوست کنده و به وضوح دور از سنت یا تقدیس، و سپس انتقاد از هر ایده از ایده ها، دکتر "علی لبن،" که ما هفته Ntdarcha بدان معنی است که ما در حال در حال حرکت در جهت اشتباه، و من فکر می کنم که آنچه که او قرار داده است آقای صدراعظم وجود دارد در درس است که ما از سنت و بیمه خشوع دریافت .. Vahsp خودم من نفرت مطیع سنت من می توانم انکار نیست که من گاهی اوقات به دنبال شور و شوق است که است چیزی است که ما درد و رنج انسان ها دسته جمعی و شاهد در کسانی که مقاومت در برابر خواسته های خود را و هوس، چشم نیست کور متعصب و حزبی Ankieda .. Valmqld کور به عنوان ارزش های ابن که بالهوى متعصب و کور است مقلد هستند دسته از دانشمندان نیست، حتی اگر مردم آنها را مشاهده کنید و همچنین.

می گوید اصفهانی Abdalmamn در کتاب خود "طلا غذاهای" .. (دست بازجو مقلد چنین است مانند کور بین Baseer قریب الوقوع، و مانند دانا و احشایی كالميتة و کبابی، رمان رمان درباره DER دانستن اینکه چگونه متقاعد چه پر از بدبختی جهالا تقلید پدر و مادر خود را درک Mguetdon بناهای تاریخی، و یا اگر پدر و مادر خود را قبل از - - انجام چیزی نمی حدیدSmile .. و صحبت اصفهانی مرا به یاد شرایط از خاورشناسان که Avjona در واقعیت دینی و فکری بدون آنچه که ما از ما پدر و مادر در ابتدای 20 قرن به ارث برده، آن بود بیگانه نیست درک نمی خواهد به میراث مسلمانان بپردازیم، اما به زودی به عنوان آنها وارد لرزش، تا در آگاهی مسلمانان ساخته شده نخبگان فکری به طور خاص، من فکر می کنم به این دلیل است که در پشت آنها در مورد میراث مسلمانان ذهن برای وابستگی و مدیریت آزاد، و این که واژه ها و مفاهیم .. پیشرفت Kqal یا دانشمندان به اتفاق آرا Oouhdtna SMB Oalhadh می گوید: ".. این همه آیا او زحمت نیست به خاطر تفکر خود است مانند ما نیست، من می توانم که بسیار از آنچه که تا به شرق شناسان تحت نظر گرفتن رسیده است، و که عامل زبان و فرهنگ می ایستد گاهی اوقات مانع بین متن و تفسیر بین پایه و تفسیر بین انکار نیست تاریخ و میراث .. و ترکیبی در بسیاری از چیزهایی بین نقدی و پاسخ بین پذیرش و ایمان بین جستجوی مرجع سعی و کوشش از حق و جستجو از یک پیروزی برای مرجع.

در نهایت بحران که من در درون اخوان المسلمین را ببینید - همانطور که ما کرده اند قبل از در چند جا ذکر شده است - هستند بخشی از کل می آید از فرهنگ و شرایط صحنه، و که درد و رنج از اخوان المسلمین رنج می برد از زیرچشمی نگاه کردن جامعه عرب، فالتقليد مرحله از ویژگی های در همه چیز، حتی کسانی که به نام خود را سکولار هر تقلید و محدود خود را به مفاهیم و دیدگاه های فعلی یا سابق، در حالی که من بر این باورند که تقلید فرمت تمکین و مقلد - و تاثیر تعصب و سفتی - اگر چیزی جانبداری سوال Vinkd عیوب و Aldnaya مورد انتقاد قرار و نادیده حواس خود را و اعمال خوب خود را، و این است راه از چیزی که حق اهل نیست، آن است که نیست درخواست من مؤمن یا یک انسان برای راه رفتن بر روی ایده های چنین و چنان است، حتی اگر وارد Fendkhalh سوراخ مارمولک و سپس از بین بردن آزادی و تبدیل شدن به برده به چیزهایی است که سزاوار نیست.
صفحتي على الفيس بوك

الحرية هي مطلب العُقلاء..ولكن من يجعل نفسه أسيراً لردود أفعال الآخرين فهو ليس حُرّاً....إصنع الهدف بنفسك ولا تنتظر عطف وشفقة الناس عليك..ولو كنت قويا ستنجح....سامح عسكرavatar
سامح عسكر
المدير العام
المدير العام


الديانه : الاسلام
البلد : مصر
ذكر
عدد المساهمات : 13713
نقاط : 25692
السٌّمعَة : 23
العمر : 38
مثقف

http://azhar.forumegypt.net/

الرجوع الى أعلى الصفحة اذهب الى الأسفل

الرجوع الى أعلى الصفحة


 
صلاحيات هذا المنتدى:
لاتستطيع الرد على المواضيع في هذا المنتدى