شبكة واحة العلوم الثقافية
أسعدتنا زيارتك و أضاءت الدنيا بوجودك

أهلا بك فى شبكة واحة العلوم الثقافية

يسعدنا تواجدك معنا يدا بيد و قلبا بقلب

لنسبح معا فى سماء الإبداع

ننتظر دخولك الآن

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

أسعدتنا زيارتك و أضاءت الدنيا بوجودك

أهلا بك فى شبكة واحة العلوم الثقافية

يسعدنا تواجدك معنا يدا بيد و قلبا بقلب

لنسبح معا فى سماء الإبداع

ننتظر دخولك الآن
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

Müslüman Kardeşler / By diktatörlüğü sırasında Düşünceler: Sameh Askar

Müslüman Kardeşler / By diktatörlüğü sırasında Düşünceler: Sameh Askar  Empty Müslüman Kardeşler / By diktatörlüğü sırasında Düşünceler: Sameh Askar

مُساهمة من طرف سامح عسكر الجمعة يناير 11, 2013 11:46 am

Mısır'da Cumhurbaşkanı ve Müslüman Kardeşler karşı çıkanların bazıları ücretsiz onlara akıl açtı ve vesayet reddetti, onlar mantıksal düşünme gibi insanız ve uzak entrikalara ve nedenleri ideolojik metodoloji ve mezhepsel diğer sevgi, açıklık ve şeffaflık, diğerleri Ierdahm, ancak halka arz Kardeşlik "dava tüm bu güvensizlik birleştirir "siyasi ..

Elit Notepad Vogelbhm aydınlar ve Kardeşlik şimdiki ve geçmişteki ve genç Kardeşlik kendilerini daha fazla düşünme yollarını bilmek ... olarak ben genç kardeşler ile daha önce tartışılan ve din düşmanı olarak ayırır ve yaftalar kampanyası "مغالية bir şekilde" siyasetten dinin birbirinden ayrılması kötülemek bulundu .. hatırlıyorum ben onu dini lideri ve siyasi bağlılıklar Cumhurbaşkanı satmak için mahkumiyet gerçekte siyaset dinin birbirinden ayrılması olduğunu.

O arama veya bakmak veya استشكال herhangi bir soru sormak olmadan Kardeşlik ve rehberlik kaptanları Vsedkhm sürüş duydum, çünkü bu bölümün şey kuralların farkında değil mi, bu yüzden kriz Kardeşler ilk zihinlerinde için Tattiylhm olduğunu inanmaya devam etmeyin, ne mutlu komutanı asker duymak ve sorgulamadan itaat veya itiraz.

صفحتي على الفيس بوك

الحرية هي مطلب العُقلاء..ولكن من يجعل نفسه أسيراً لردود أفعال الآخرين فهو ليس حُرّاً....إصنع الهدف بنفسك ولا تنتظر عطف وشفقة الناس عليك..ولو كنت قويا ستنجح....سامح عسكر

سامح عسكر
سامح عسكر
المدير العام
المدير العام

Müslüman Kardeşler / By diktatörlüğü sırasında Düşünceler: Sameh Askar  Empty
الديانه : الاسلام
البلد : مصر
ذكر
مثقف

https://azhar.forumegypt.net/

Müslüman Kardeşler / By diktatörlüğü sırasında Düşünceler: Sameh Askar  Empty رد: Müslüman Kardeşler / By diktatörlüğü sırasında Düşünceler: Sameh Askar

مُساهمة من طرف سامح عسكر الجمعة يناير 11, 2013 11:53 am

Ben grup yüksek ve grubu saran ki, yanı sıra zayıflık Medya أنزه, tüm bu bu argüman inanmak bana istenir ki tam benim aklıma "Kardeşlik söylentiler yapmak için bir cihaz var" diyerek inanıyorum ... ama tam Parlamentosu Anayasa Mahkemesi dağılmasıyla yok grubu zaten bu cihaz var ve ahlaki tüm rakiplerini kötülemek ve katletmek için kullanmak göründü geçmiş ama.

Mutlaka bu düzenleyici sistem şeklinde olmak zorunda, ama bir maddedir ve bazıları varlığını biliyordu ve bazıları bilmiyorum değil ..

Mustafa Abu Khater, Mahmud Hamza Ahmed ulna ve tebrikler Jabali ve diğerleri de dahil olmak üzere zulüm vardır hakimler bu cihaz, .. bile bu سنجدها bilgilendirme sadece suç kanıtlarına ve bu cihazın amacı bozulma ve insanların kutsallığını dikkate alınmadan manevi projeksiyon ve onların görüş ve entelektüel ve işlevsel saygı kanıtlıyor için arama.

Örneğin, dahil olmak üzere, bir çok bu cihaz zulmettim gazeteciler ve politikacılar da vardır, Kardeşlik Dr Hamzawy "Bahai" din .. Bu söylenti ahlaki adam öldürme umuduyla Facebook üzerinde ele alınmıştır .. Bu bıraktığı bir söylenti yaygınlaştırılan Dr Amr Hamzawy, Dr Hamzawy kendini savunmak ve Tanrı'nın bir Müslüman birleşik olduğunu açıkladı ve o borç ticaretini yaptığı bu yanlış söylenti sahibi suçladı.

Netleştirmek ve önemli ortaya yangın gibi toplumun okuryazar yayılmasında bu cihaz "Fools" Valahaah yayılması, içeriği haber veya bilgi taşıyabilir Hazır .. Özetle o işitir ve okur, böylece damarlarda söylenti elektrot kan uygulamak, bir hatta, vicdanı ve akılda nüfuz tarafından hissedilmez Haber hemen sonra, bir yer bulmak değil geldi, ilk resmi Altqattha çarpıtıldı ve insan düşünce ve davranışları ve bilginin sınırlarını değiştirdi kadar öyle kalacak ..

Ah bu davranışları ve oldukça ahlaksız bu cihaz Qena.

صفحتي على الفيس بوك

الحرية هي مطلب العُقلاء..ولكن من يجعل نفسه أسيراً لردود أفعال الآخرين فهو ليس حُرّاً....إصنع الهدف بنفسك ولا تنتظر عطف وشفقة الناس عليك..ولو كنت قويا ستنجح....سامح عسكر

سامح عسكر
سامح عسكر
المدير العام
المدير العام

ذكر
مثقف

Müslüman Kardeşler / By diktatörlüğü sırasında Düşünceler: Sameh Askar  Empty رد: Müslüman Kardeşler / By diktatörlüğü sırasında Düşünceler: Sameh Askar

مُساهمة من طرف سامح عسكر الجمعة يناير 11, 2013 11:54 am

Teşekkürler Kardeşler Mısır'da kanal 25 فالقناة tek bir görüş saldıran aynı zamanda "Kardeşlik" ve diğer kanaatler izin tüm diğer kanallar düşman sunumu konusunda uzmanlaşmış, tarafından grup ve destekçileri görmedim ölçüde görüşü izleyici Balglu ve aşırılığın yaralandı.

Onlar bu Mısır'da bu krizde bulunan grup değildi ne dürüst eğer onlar gerçekten kendini savunur, diğer tarafın izin vermek istiyorum, ama onlar insanları aldatmaya üzerinde çalışıyorsanız, yalnızca bu onların hedefi olduğunu ve Tanrı çünkü diğer kanallar, gerçeklerin ortaya çıkarılması amacı değildir saldırıyor.

صفحتي على الفيس بوك

سامح عسكر
سامح عسكر
المدير العام
المدير العام

ذكر
مثقف

مُساهمة من طرف سامح عسكر الجمعة يناير 11, 2013 11:59 am

Var - - yüce rehber ve Cumhuriyeti'nin ikinci Cumhurbaşkanı Birinci .. Biatan oluyor ve böylece ya bu ya da entelektüel ve çatışma sırasında siyasi krizleri önlemek için bunun için kriz Kardeşler oldu .... başına bağlılık sözü nedeniyle Üyesi Kardeşlik Cumhurbaşkanı rahmet zaferinden sonra düşünce bir kriz haline geldi .. Bu farkı .. ikinci kılavuz ve siyasi bağlılıklar Cumhurbaşkanı satmak İlk dini bağlılık temelinde bu ikilem Kardeşler'in liderleri, sistematik ve ciddi sınıflandırma Albiatan liderlik çözmek için.

Kardeşlik liderliği ancak herhangi bir şekilde bir sonraki cumhurbaşkanının üzerinde kontrol grubunun fikir geçer, ama bu inancın ilk bakışta yolsuzluk göreceksiniz ne Müslüman Kardeşler her üyesi düşündüm eğer amacıyla, ve bu üyeler içerir ve bu inancını "yalancı" önce kendi liderlerinin sahip oldukları kriz karşılamak için üzerine yalan değil. .. dini lider değil Vabieh .. Kardeşlik partinin kuruluşundan önce siyaset yapan ve daha önce diğer Allegiance geliştirme ve bunu herkes bilir çünkü ..

Başlangıçta hiçbir sadakat denir .. "dini bağlılığın" .. Kauçuk terimi birçok anlamlar ve güçlü olanın olduğunu .. "adanmışlık Allegiance" .. İmamlık ve retorik ve benzeri altında güz .. Ben parti programı yıllar önce olduğunu, Kardeşlik paragraf hatırlıyorum içerir. .. "sivil bir devletin ille İslam devleti" .. Bu hüküm lideri imam veya vaiz gibi muhterem tarafında dar ne de sürece dini bağlılık fikri çürüten Devlet veya Taraf kendi yönetim fonksiyonlarını olur.

صفحتي على الفيس بوك

سامح عسكر
سامح عسكر
المدير العام
المدير العام

ذكر
مثقف

مُساهمة من طرف سامح عسكر الجمعة يناير 11, 2013 12:01 pm

Nqdahm sözleşmeleri ve kuralları ile yatan aşırılık Kardeşlik ve Asthlalhm için sürpriz olmayın .. Biz bir millet okumaz vardır .. en suçluların sınıflandırılmasında Şeyh Hasan el-Benna kökeni geri dönelim, biz Kardeşlik insanlar için bakmak ve onları dört hükümlerini yöneten bulabilirsiniz:

1 - kişi "pro" çizgi boyunca grup Müslüman Kardeşler sevgi dolu, ya da yanlısı politika ve vizyon olduğunu ve bu itaat çamura düşmüş olanlardır.

2 - kişi "AC" aynı zamanda grubun destekler ve karşı kişi, Fbtasbhm bu kişi serbest olduğunu görüyoruz, ama onlar yanlış kendilerini doğru ve onlarsız inanıyorum çünkü tereddütlü bkz.

3 - kişi "المتحامل" hat boyunca bir kişi ya da eleştirmen yarışmacı ve bu kategoride davranışını benim muhalefetle ama متحاملين olarak sınıflandırılır onunla aynı fikirde.

4 - kişi "faydacı" ve Kardeşlik, onlar kriz aşamasında Müslüman Kardeşler, onun muhalefet ve eleştiri arkasından gelen kişi "المتحامل ve AC" olduğunu yarar yargıç bu belanın temeli yani hepsi Nfieon sorunu köklü ve haklı olduğunu şimdi Mısır'da rakiplerini açıklayan tarafından şaşırmayın. .

Onlar o vizyonu yok düşünmüyor diğer görmek çünkü sahip oldukları bu sınıflandırmaların çıkması nedeni, hiçbir ideolojinin saygı hak .. ve hiçbir insan yolu sadece ahlaki, bilişsel ve sonra onun ölüm belgesi duyurmak olduğunu ihlal görülmektedir

صفحتي على الفيس بوك

سامح عسكر
سامح عسكر
المدير العام
المدير العام

ذكر
مثقف

مُساهمة من طرف سامح عسكر الجمعة يناير 11, 2013 12:16 pm

İlk yeni anayasa kendilerini kardeşler ihlal, anayasa düşünce, vicdan özgürlüğü için çağırır ve bu ilke inanıyorum, ama başarılı güçlendirme evresinden sonra Ajoania toplum olacağına inanmıyorum .. Ve sonra sadece iktidardaki Müslüman Kardeşler hizmet için kullanılacak meşru sınırlar çalışır .. ama herhangi bir ses ülkenin kendi yönetim gücü veya yöntemi Müslüman Kardeşler terör sesli karşı olacaktır.

İçeriğindeki düşünce, vicdan taşıyan "adalet" ilkesine Özgürlüğü ve tüm vatandaşlara dağıtılan, Vciei Mısır onun istediği gibi Allah'a ibadet hakkına sahiptir, ve Anayasa "Kardeşlik" onu bunu sağlar, fakat Kardeşler onları Mısır İran adaletsizliğe İran'ın mollalar ile eşit Şiilerin özgürlüğü ve zulme izin vermez Hem destekçileri hayal kontrol Peygamber, iktidardaki fikrinden hem kafasını vardır - hatta Baladmar ..

Kardeşlik Şiilerin düğümü "modern" Şeyh Hasan el-Benna ve Şeyh Muhammed el-Gazali ve Sayın Ömer Telmesany ve Abul Ala Mevdudi ve ihtiyaç Zeyneb Gazali ve diğer büyükleri Kardeşlik sahipleri ulusal eğilimler tanrılı gibi onun destekçilerinin müritleri sırasında mevcut değildi var .. Bu eğilimin ortaya çıkmasının nedeni yanlara zaman Kardeşlik ayrı grup arasında "kendine özgü ve pütürlü" Selefi ideolojinin nüfuz yanı sıra, onlarla güçlü dini siyasi müdahale olduğunu .. Hangi eğilimler mezhepsel مغالية ve geldi kurduk - Onlara bir sürü - Siyasi alanda kefaret suçluların prensibi sonra üretilen sapkınlık belli bir ölçüde ve okullar.

صفحتي على الفيس بوك

سامح عسكر
سامح عسكر
المدير العام
المدير العام

ذكر
مثقف

مُساهمة من طرف سامح عسكر الجمعة يناير 11, 2013 12:17 pm

Birkaç değilse varolmayan Kardeşlik içinde bilim ve bilgiye Faiz, FDO Kardeşlik o ilk bu ilim ve bilgiyi gözden aile ya da birey gözden görüntülenen çapraz olsun, ister sık ​​Kaptan aileden gelen okuma veya güçlü bir muhalefet ile şaşırttı dinlerken, onun bilgi genişletmek ve belki de onunla tavsiye şeklinde almak isteseydiniz Kaptan ile.

Bu bana çocukluğumdan beri okuma ekledi birkaç kez oldu, taç özellikle uzun bir geçmişi ilk tutku ve daha sonra "felsefe" .. ve bu şekilde insanların yeni fikirler bir sevgilisi olduğunu ve nefret gelenek ve akarsularda mahkumiyet su akışı ile geçerlidir, ancak mahkumiyet ayırır ve insanlar ve insan gibi bir varlığı doğanın insanlar ile ilgili ilgili izlenimini.

Biz o Tatarlar Abbasi uygarlığı geçirdi birlikte nasıl hatırlayacak olursak, biz o bölgelerde Tatarlar ne Samani Buyids Hamdaniler yıkım bilişsel mirası ilk dayalı ve en önemlisi, bilimsel kütüphaneler yanma olduğunu göreceksiniz .. Özel kütüphane "Nasr Samani" "Buhara" da büyük bir kütüphane kurucusu .. iyi VTM Yanık Şiraz kütüphaneler ve Arjan ve diğer Buyids kütüphaneleri, yanı sıra Abbasi başkenti Tatar istilası sırasında Bağdat kütüphaneleri yakmak mirası Taberistan Gazneliler ek .. Medeniyetin ölümünden sonuçlanan Bu eski uygarlıklarından Müslümanlar biridir

Çeşitliliği ile - - Bu tüm eklemlerde bizi koyar güçlü bilim ve bilgidir ben vizyonu Selefi mirası ve tarihi ile güçlü, onlar, bilim görünüm araştırmacı için bakmak .. ama eleştirmeni isyankar bakmak ve bir fark var yok Kardeşlik mümkün olmuştur olduğunu düşünüyorum rağقهقهه, ilerleme kökeni olduğunda davranış bilgi arama ve bilim gerçeklik ve tarihini anlamak ve tahmin yürütmek için gelir, ancak eleştiri ve isyana bilimin kuralları bu bilgi vardır ve varolmaya gerçeğe uyum anlamına geleceğini ve bu davranış, bilişsel korkunç şimdi acı sertliği bir grup getirdi.

صفحتي على الفيس بوك

سامح عسكر
سامح عسكر
المدير العام
المدير العام

ذكر
مثقف

مُساهمة من طرف سامح عسكر الجمعة يناير 11, 2013 12:25 pm

Müslüman Kardeşler ve Selefilerin Aşırılıkçılara kendi kaprislerine ve kendilerini desteklemek için dinin kullanılması dikte edecek, ve rejimin her muhalifleri iftira durmayacak ve Sistkhaddmoa bu sistem için bir tehdit haline geldiğini düşünüyorum herkesin hakaret bozulma ve bütün aldatma yöntemleri olsun medya veya siyasi ya da dini veya yargı.

Sonu onlar "kutsal savaş" kanunu desteklemek için düşünüyorum çünkü, aracı haklı ve kendi TV kanallarını izlerken تقديسا sıradışı sistemi dokunacaktır ..Mısır halkı için Tanrı'nın hediyesi olarak Cumhurbaşkanı Mursi tanımlamak ve bu ilahi hibe kanlarıyla onu savunmak gerekir - ve liderleri - bazı Senato ulaşıncaya dek.

Bu sadece kendi çıkarları için insanlar için, onlar inançsızlık karşısında dinin temsilcileri olduğuna inanıyoruz geliştirmek olmayacağını bilmeli ve, sözel veya fiziksel, kötü değildi ... zayıf siyasete Vmekdrthm ve bu arkadaşlar almak aptalca bir belirli FDO olup her türlü eleştiriye veya meydan şiddet buluşacak Aklı başında aptalca bir arkadaştan daha iyidir.

صفحتي على الفيس بوك

سامح عسكر
سامح عسكر
المدير العام
المدير العام

ذكر
مثقف

مُساهمة من طرف سامح عسكر الجمعة يناير 11, 2013 12:26 pm

Bazı insanlar Almnkhaddaan Kardeşler hala bilginin bir kez onları kötü gelen iyi ayırt etmek mümkün olduğunu düşünüyorum .. ve bu, Valajoani .. "kötü bir davranış" doğru değildir .. Berrak ve tüm kendilerinden bile yasaktı Kardeşler, ama aldatma maruz Müslüman Kardeşler ... "iyi ahlak" gelir .. bu taslak Kardeşlik basit otoriter aldatıcı geçme yeteneğine sahiptir.

Valajoani peek de kazanan tutum olmadan daha fazla arkadaş kazanmaya çalıştığını anlamda bir bölümün kar veya doğa doğa, hem çekmek için yaptığı iş daha ilkesine çalışmıyor, Salih ve طالح .. veya sokak ve Mohtadi .. ya yaramaz ve Maand arasındaki kişileri ayırt etmek diğer taraftan çalışıyor .. Ve مغرر onlara - - Ve böylece kardeşler gösteren bazı insanlar Kardeşler veya kendi projeleri Kardeşlik geleceğin saflarına onlarla iletişim kurmak için uğraşan onları kazanmak inanıyorum anlamda "Darwin'in evrim teorisi" oldukça benzer bu davranışı onunla o doğru ... Vemanam ve çalışmak .. ne pahasına olursa olsun onları çaba.

İnanamıyorum olsa bile - - algılama Kişilik Testi Bu kategoride düz ve basit ve çözümü aldatmak bu .. "otoriter" .. Bu kişisel genellikle hiçbir gösterisi ve insanlar görebilirsiniz .. ilk önce size olan dostluğu kolaylaştırmak ve reddedilen sipariş için aramak için denemek gerekir düşünüyorum aslında kendini gözden eğer güç müstehcenlik dil ve edepsizlik kalp ve Tsrah görürsem onun siyasi ya da dini veya Iedém kuruluşunuz bazı insanlar kendi görüşünü keşfetmek ve güzel sözler ve iyi sojourn için şevk ile bir defadan fazla bu davranışı tekrar etmek o tutku izlediğini biliyorum, ve eğer varsa Eğer önyargılı o bir fanatik olduğunu bilmek adalet yapmaz ... ve delil olmadan suçlamak olduğunu görürseniz bilin ki bu teslimiyetçi ve istemi ve gerçekten onu çağırır ... ve sizinle olan ilişkisini kesme veya sizinle uğraşmak durumunda dobra dobra Siz amacı sona erdi ve bir başkası için bakacağız bilmelisiniz ne olduğunu bilmiyor. olduğunu

Uygun haklar size kendinizi ve teklif ve sahibi güvenliğini ve devam edecektir sizinle olan ilişkisi bir gün gergin bile, insanlar herhangi bir ipotek ilişkisi bu hedeflere en iyi insanlar Maamlatya olan için çalışıyor hem kişisel, sosyal ya da siyasi ve bu sınıf kazanmak için, yani amaç Mnbaria olmalıdır olduğu gibi onunla sosyal ilişkiler, kelimenin insanları Amin anlamda, bu sahte değil gerçek bir insan-ı Rabbani, çünkü bu, ve o reformun diğer insanlar tarafından yapılabilir inanılan diğer pratik - teorik değil ...

O kişi bir insan kazanmak zorunda Kısaltılmış ibadet düzeyde olsa bile ibadet ibadet bu köle kısaltmak vicdan insani anlamda etkin madde oluşturur çünkü yolsuzluk, insan Kkabr ve kibir ve yok diğer davranışlar barbarlığın kökenlerden geliyor, çünkü bu, yolsuzluğa ilişkin delilleri değil, değil mi Bu işlem yukarıdaki koşullara akıcı olanlar için kendinizi rahatlamış ve ona inandım eğer güçlü olarak ibadet etkili bir formda, ancak güçlü etkisi tedavi, Fbalmaamlh, ibadet bize bir amaç bilge adam Mnbaria gösterir ile tevazu ve işlem Bamt'zaj geliyor .. Aksi aşırılığın bir kuyuya düşer ve şerefiye sakının.

صفحتي على الفيس بوك

سامح عسكر
سامح عسكر
المدير العام
المدير العام

ذكر
مثقف

مُساهمة من طرف سامح عسكر الجمعة يناير 11, 2013 12:34 pm

Evet, kararını onadı dünya üzerinde herhangi bir kişi bir yüzdesi vardır ve yüksek sesle konuşmak - ne olursa olsun -. Insanların% 15-20 arasında değişen bu oran Siz giderilen bu herhangi bir siyasi pozisyon bulamaz ve ben önce ve sonra ilke onlarla durdu eğer gerekçelendirme vizyonu kabul bulacaksınız takip sorunlar ve çözümleri hakkında Vali.

Diye evet (evet) söyleyebilirim eğer kendileri ile sadece ve gördükleri .. "güçlü" .. Yani, onlar güç ile sert ve o (değil) demek değilse .. Bunlar gerçekten sistemine değil, muhalefete sayısız değil, ama o Ya'alon çıkarlarını kim onlar muhalefet Sitbauha onların avantajı gördüm eğer kendi ilkelerine, onlar rejimine karşı olsa bile.

صفحتي على الفيس بوك

سامح عسكر
سامح عسكر
المدير العام
المدير العام

ذكر
مثقف

مُساهمة من طرف سامح عسكر الجمعة يناير 11, 2013 12:35 pm

Müslüman Kardeşler ve Selefi medya mümin ve kafir .. başıboş Muhtadi arasındaki insanların sınıflandırmak neden .. Mısır toplumundaki ırkçı eğilimlerle ve cehalet ortaya çıkması sebep olmuştur - bir kez görüşü ..Kuran'ın hiçbir şey anlamıyor, ama heves kabul etmeyenler, onlar tutku takipçileri vardır .. Ve önceden kendi arzuları arkasında Tkbarham sağ ve Anasiallm yılında Dilalhm ve ücret.

Fletzkr bu ayet .. "ve en iyi şekilde onlarla tartışmak" .. Eğer Kur'an takip için taklit Nerede bu frank Yamen from?! .. Sen .. değil kafir de Taamilonh tedavi değerinde veya bu gibi Mardakm kâfirlerin Allah'ın sizin için reçete olduğunu kabul Biz onu aramak yeni insanlar var!

صفحتي على الفيس بوك

سامح عسكر
سامح عسكر
المدير العام
المدير العام

ذكر
مثقف

مُساهمة من طرف سامح عسكر الجمعة يناير 11, 2013 12:39 pm

Aslında bu birkaç Kardeşler artık akil adamlar ve grup kendileri için tüm gücünü Ottt ile çatışma mantığı, sadece çıkarlarının dengesi üzerinde çalışırken siyasi çalışma ile neden seçtik ve teoride başarılı rehberliği ofisi grubu ve cumhurbaşkanının mevcut politikasının meşru müdafaa olduğunu Kardeşlik ikna olduğunu görünüyor sebebi kendini Bu bir saldırı reddi gerektirir değildir.

Ama bu tarihin bize ne zorla alındı ​​kuvvet tarafından restore edilmesi gerektiğini öğretti .. Bu mantık güçlü baskın ve yetenekli takım olduğunu anlamda "ahlaksız Devleti" devlet kurar - ne olursa olsun araçlarının davranış ve bütünlüğünün .. yavaş - yaşamak için bu ülke için yazılmış ne varsa - ki sonra - - güç etkisi meşrulaştıran çünkü durum birey ve toplum arasındaki itme doğar, bu devlet otoritesinin hegemonyası ve böylece Taatgoul Devlete yavaş olsa toplum, devlet ve tersi düşünmek, bir topluluk haline ..

Ben uyumsuzluk durumu Bu bilim çağında bireysel "kültürel" kompozisyonu bu Altgoul bir yaşam tarzı değil, bir değer olarak "ahlak ve etkileşim" empoze modern yaşam, bu yaşam yöntemlerinin devlet yetişmek değil Seetmrd bu durumu ortadan kaldırmak için ilk kıvılcımı olacağını görmek .... .... e, o potansiyeli yüksek bir statü kadar yaşamak için bireysel göze ama düştü ... Yani portakal ağacı, bir çınar ağacının boyutu olması veya timsah daha bukalemun güçlü olmak için imkansız olduğunu evrende Tanrı'nın Kanunları söyleyemem çünkü.

Anlamda medeniyet farklı Kalajtmaa, ekonomi ve kültür merkezi noktalar, örneğin bir öğretmen birleşik olamayacağını açıkladı, eğitim ve yönetişim Platformu Kardeşlik kendini farklı bu simgesel ekonominin ilerlemesi için din eğitimi belde yaparsanız bir projede bir araya birleştirme başlar ve bir tarzı olabilir fark yoktur. . ve bu bu durumda onun ihtiyacı olmayan بمحال rağقهقهه, gerçekçi değildir.

Yalnızca Rabbinin rahminden - - Adam kendini tatmin etmek alışkanlığı bir din gibi davranır birleşme Kardeşlik başlangıçta din adına insanlar ve onların geçim kaderini manipüle için bir yoldur oldu, kariyer uzmanlık temeli .. Bir davranışın doğa dini değerleri ile aynı anlaşma ekonomi alanında, fonksiyonel uzmanlaşma doğa, grup hala yöntemler bir çok şüphe ve kuşku ile ekonomi dikkate rahat bırakmıyorsun Çünkü din ve uzmanlık erdemleri arasındaki سيجمعون mi .... Ben şüpheliyim.

صفحتي على الفيس بوك

سامح عسكر
سامح عسكر
المدير العام
المدير العام

ذكر
مثقف

مُساهمة من طرف سامح عسكر الجمعة يناير 11, 2013 12:40 pm

Adil olmak gerekirse .. çağrı Dr Essam Mısır Yahudilere el-Erian İsrail'den geri dönmek için - ve dünyanın her yerinde - meşru, ahlaki ve politik her bakımdan doğru bir çağrıdır .. Bu Al-Arian savunma değil - benim kendi görüşüme göre - Kardeşlik gizemli ve renkli ve ikiyüzlü en liderlerinden biridir .. ama Sonunda ben denilen şeyin madde üzerinde onunla anlaşma kendimi buluyorum.

Ya da ahlaki - - Bu mantıklı değil vatanlarına dönmek için Mısır'ın Hıristiyanların iddia ve Diaspora tüm bölgelerinden sonra Mısır Yahudileri bakmaktadır ve vatandaşlık ilkesine uygun olarak tüm hak ve onlar tüm görevleri kim .. ve ayet hatırlamak .. "Yazıklar Aktallowa insanlarla tanışmak ve eğer varsa, bu gün كالوهم ya ve Znohm "kaybetmek .. Vakil standart Müslüman için geçerlidir ve Hıristiyan, Yahudi için de geçerlidir neler yasaklamaktadır.

Yahudilere karşı Hoşgörüsüzlük onları olmamak üzere Almkstin tüm yanlış Yahudiler .. Onu ve hatta İsrail'in kendisi içinde Siyonist varlık "piç" davet reddediyorlar Almkstin, biz ne olursa olsun, İsraillilerin büyük bir bölümü barış istiyor, bulmak ve savaş memnun ve sahiplerine iadesini istediklerini cekti bile kendilerini sonuçları.

Benim görüşüm bu birçok kişi tarafından reddedilmiş olduğunu biliyorum ... ve ben bu reddedilme nedenlerini anlamak, ama ne biz hak onu aramak biz diyoruz .. ve elde etmek Kardeşler'e karşı mücadele sivil devletin kalbinde ise, bir hatırlatma - bakılmaksızın eğilimleri veya bir kişinin itibar - ama ilkesinin iş, bile çoğunluğu tarafından savunulan bucking.

صفحتي على الفيس بوك

سامح عسكر
سامح عسكر
المدير العام
المدير العام

ذكر
مثقف

مُساهمة من طرف سامح عسكر الجمعة يناير 11, 2013 12:42 pm

Farces Kardeşlik ve artık Selefi kanallar sadece Mısır halkının, Kur'an ve ılımlılık ve hoşgörü diğer savunucuları Sünnetten uzak kişilere karşı suçluluk Maaqtervoh için özür dilerim sonra.

Falczb ibadet var ve kışkırtma onlar o çocukları ayet üzerinde durdu .. "Sadece onlar Allah'ın âyetlerini inanmıyorum yalanını icat ve bu yalancıdırlar" öğrendiklerini hakkı bilseydi bir alışkanlık ve cehalet artmıştır var .. Onlar ne biz yaptık pişman ve biz asla yalan olmaz bizim belirlenmesi .

صفحتي على الفيس بوك

سامح عسكر
سامح عسكر
المدير العام
المدير العام

ذكر
مثقف

مُساهمة من طرف سامح عسكر الجمعة يناير 11, 2013 12:43 pm

Herhangi bir yasayı herhangi bir uydu kapatın ve önlemek açısından hazırlandı varsa ..Mısırlılar arasındaki fitne kaldırın ve toplumun bölünmesi üzerinde çalışıyor, ve dikkatli tüm gerçeği yayımlamak için değil, diğer tarafın kendini savunmaya izin vermez .. hukuku ön planda uydu Selefilik ve Müslüman Kardeşler olacağını onlara engel olacaktır.

صفحتي على الفيس بوك

سامح عسكر
سامح عسكر
المدير العام
المدير العام

ذكر
مثقف

مُساهمة من طرف سامح عسكر الجمعة يناير 11, 2013 12:45 pm

Mısırlılar arasında bir diyalog şimdi .. Bu diyalog iletişim amaçlayan ve bir arada yaşama .. sonra güç sınıf ve Selefi radikal Müslüman Kardeşler dahil edilecek ise .. sadece diyaloglar bu tür için izin verirken bu çetelerin Snhasr ve gerçekleri insanlara maruz izin verir.

صفحتي على الفيس بوك

سامح عسكر
سامح عسكر
المدير العام
المدير العام

ذكر
مثقف

مُساهمة من طرف سامح عسكر الإثنين يناير 14, 2013 4:10 pm

Bir arada yaşama ve adalet için saygı gerçeği yatıyor Müslüman Kardeşler tarafından anlaşıldığı gibi saygı ve bir arada yaşama, kendi isteklerini karşılayan ve kendi çıkarlarını gerçekleştirmek şeydir, ama olanaklar Adalet aksine eğer فحينها saygı veya adalet için sadece haksız asla tahammül etmeyeceğiz ... gerekçesi var .. Şeriat gerektirir!

صفحتي على الفيس بوك

سامح عسكر
سامح عسكر
المدير العام
المدير العام

ذكر
مثقف

مُساهمة من طرف سامح عسكر الإثنين يناير 14, 2013 4:11 pm

Eleştiri dışında reddeder özeleştiri reddedenler şaşırmayın .. Kardeşlik diğerlerinden kabul nasıl birgün özeleştiri kabul etmedi? Daha önce belirttiğimiz gibi - Özeleştiri genellikle liberal Müslüman grup kısıtlamaları Memluk kurtulmuş Kardeşlik, ve kutsallığını Kardeşlik özeleştiri üzerine meşruiyet tanımak onlar eleştirmeni "bakmak المتحامل" baktım çıkıyor.

Daha meşru bir mesele olması için takipçilerinin gönlünde Egrson vardı .. "Fıkıh Rabat" ve ve "sabır belası" "grubunun gücü garip bir yangın Vicz olduğunu" .. ve böylece "eleştirmeni komplocu" doktrini de adalet için düzenleyici ve diğer dinlere aynı açmada bir eleştirmen ve komplocu hem .. Yani kendi grubunda ve Flaham inanıyoruz oldu zamanla olur .. "Sadece kimlik" .. diğer ulusal ve siyasi ve dini. Kimlikler içinde

صفحتي على الفيس بوك

سامح عسكر
سامح عسكر
المدير العام
المدير العام

ذكر
مثقف

مُساهمة من طرف سامح عسكر الإثنين يناير 14, 2013 4:15 pm

Kredi zararlı itmek eski Müslüman Kardeşler'in gözünde yalan .. Yani son referandumda, ve mantıksız yalan bulundu ederken gün ve yıl yakındı yüzden komitelerine Brothers bölünmelerin bir grup ile kendim konuştum .. kendini yapan grupların kimliği düşünüyorum geçirdigrubunda olanların gerçeği öğrenmek için.

Kendi çıkarları için yalan kabul edecek olanlar onlar duyduğunuzda onlar yattığı belli sponsorlar zulüm ve yakıt fitne ve sütunlar projeler bölümü Onlar ateşe atılan gibiydi ve iyi olanı emretmek ve ona gelecek ve kötülüğü sona erdirmek değil, ve ona gelecek .. Bir borcun şartları sürece onay Haberler proje acele, ama tuhaf olan veya birisi kurban rolü sözkonusu.

صفحتي على الفيس بوك

سامح عسكر
سامح عسكر
المدير العام
المدير العام

ذكر
مثقف

مُساهمة من طرف سامح عسكر الإثنين يناير 14, 2013 4:17 pm

Mısır'da Cuma hutbeleri arasında kefaret muhalifleri fenomen var Bugün, bu olgu Müslüman Kardeşler kendilerini dünya genelinde aşırılığın yayılmasını ilgilenmiyor saydığı bir göstergesidir ..

Müslüman Kardeşler Mısır'da aşırılığın yayılmasıyla birlikte, ya insanlar dürüst olmak ve sosyal barışı tehdit eden, ve ya Mısır ve ellerindeki tüm makamların yöneticileri olarak aşırılığa karşı karşıya.

صفحتي على الفيس بوك

سامح عسكر
سامح عسكر
المدير العام
المدير العام

ذكر
مثقف

مُساهمة من طرف سامح عسكر الإثنين يناير 14, 2013 4:19 pm

Iletişim Cumhurbaşkanı'na hakaret suçundan vatandaşlar, gazeteciler ve siyasiler karşı boldur .. Ve muhalefet liderlerinin tutuklanması ile tehdit ne zaman .. ve onlar dava kefaret ve insanların hizipler karşı kışkırtıcı patladığında .. ve muhalefet pahasına kalabalık ısrar etmesi .. zaman

Ve o devlet liderleri çelişkili ifadeler bitirdi .. ve ne zaman kontrolsüz karmaşık ekonomik koşullar ve artan fiyatlarla .. zaman yurtdışında yoğun Cumhurbaşkanı konularda yaptığı grup .. zaman coşmuş Mısır toplumunda silah ve şiddet olgusu .. ve ne zaman meşgul sistem ve onun rakiplerinin imajını zedelemekte İslamcı grupların destekçileri. .

Sonra siyasi sistemi aptal ve şaşkın olduğunu biliyorum .. ve yenilgi ve eli boş bırakarak şansını her zamankinden daha yakın hale geldiğini.

صفحتي على الفيس بوك

سامح عسكر
سامح عسكر
المدير العام
المدير العام

ذكر
مثقف

- مواضيع مماثلة